Turnieje

The Ivy Club

Ivy Summer Cup 2018

Zapraszamy Państwa do udziału w wakacyjnym turnieju Ivy Summer Cup 2018.

Mile widziani będą zawodnicy z rodzinami, kibice POLO i pasjonaci koni. Turniej zostanie rozegrany w Śliwnikach w dniach 6-8 lipca 2018.

W przypadku pytań związanych z turniejem prosimy o kontakt mailowy: club@ivyclub.pl

 


Ivy Polo Cup 2018

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa do udziału w prestiżowym turnieju Ivy Polo Cup 2018.

Na jednym z najlepszych boisk w tej części Europy zagrają czołowe drużyny wspomagane gośćmi z Ameryki Południowej. Podczas tegorocznej edycji rozstaną rozegrane Międzynarodowe Mistrzostwa Polski.

To sportowe święto będzie również doskonałą okazją do towarzyskich spotkań miłośników polo, ludzi biznesu i ich rodzin. Turniej odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia 2018.

W przypadku pytań związanych z turniejem prosimy o kontakt mailowy: club@ivyclub.pl

 


Mistrzostwa Polski Polo Single Entry 2017

Już 9-10 września w Ivy Polo Club odbędzie się finał Mistrzostw Polski Polo Single Entry 2017!
Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy na to wspaniałe wydarzenie wieńczące kilkutygodniowe zmagania na boiskach klubów Buksza, Żurawno, WPC i teraz IVY.

Prosimy o zgłoszenia udziału do Pauliny Łuczak paulina.luczak@multimediapl, tel. 513 339 179

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Ivy Polo Cup 2017

Już po raz czwarty, w Ivy Polo Club w Śliwnikach odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski IVY POLO CUP 2017 r. – jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych turniejów polo w kraju. Z tej okazji, z prawdziwą przyjemnością przywitaliśmy w naszym klubie zarówno najbardziej utytułowane drużyny polo jak i innych wyjątkowych gości.

Mistrzostwa organizowane w Śliwnikach cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko graczy, ale także ich przyjaciół i znajomych. Tego rodzaju wydarzenie to zawsze doskonała okazja do niecodziennego spotkania, emocjonującego śledzenia pasjonujących rozgrywek czy też wzięcia udziału w szlachetnej rywalizacji.

Podczas turnieju, do walki o tytuł najlepszej drużyny stanęły reprezentacje czterech klubów: Warsaw Polo Club, Jack & Friends, Sowiniec Polo Club oraz Ivy Polo Club. Po pełnej emocji rywalizacji, zwycięzcami zostali gracze Sowiniec Polo Club: Leszek Jurga, Mateusz Świtalski, Marcin Świtalski i Facu Cordeu. Nagrodę dla najlepszego zawodnika odebrał reprezentant zwycięskiej drużyny - Marcin Świtalski, natomiast najlepszym koniem turnieju została wybrana, należącą do Facundo Cordeu, klacz Cometa.

Podobnie jak w ubiegłych latach, także tegoroczny turniej okazał się ważnym wydarzeniem towarzyskim. Naszymi gośćmi były osoby reprezentujące świat sportu, biznesu, kultury i sztuki. Wszyscy zaproszeni z entuzjazmem poddali się urokowi szlachetnego sportu, jakim jest gra w polo. I wszyscy, zgodnie z tradycją, podczas środkowej przerwy w grze, wspólnie ubijali pole zryte przez końskie kopyta.

Poniżej prezentujemy zdjęcia i pamiątkowy film.


IVY SUMMER CUP 2017


Ivy Summer Cup 2017

Tegoroczny Summer Ivy Cup już za nami!

Tym razem odbył się on w nieco innej konwencji – formule Single Entry.

Organizator decydował o składach zespołów rozdzielając zawodników do rozstawionych zawodowych graczy z Argentyny.

Turniej był bardzo emocjonujący i obfitował w wiele niespodzianek , a walka o zwycięstwo była bardzo zacięta i trwała do ostatniego dnia. Również publiczność miała utrudnione zadanie ponieważ musiała kibicować konkretnym zawodnikom.

Zatem emocji nie brakowało. Gratulacje dla wszystkich za wspaniałe mecze i zdobyte punkty.

Poniżej zdjęcia i pamiątkowy film.


IVY SUMMER CUP 2017


SIERPNIOWY TURNIEJ

Za nami finał Międzynarodowych Mistrzostw Polski Ivy Polo Cup 2016.

W pierwszym tygodniu sierpnia rozegraliśmy Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Ivy Polo Cup 2016. Tradycyjnie już do rywalizacji w turnieju, po raz pierwszy rozgrywanym w randze mistrzostw Polski, stanęły najbardziej utytułowane zespoły. W meczu finałowym, który odbył się 6 sierpnia, zwyciężyła drużyna Ivy Polo Club.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Ivy Polo Cup to turniej, który jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych tego typu wydarzeń w kraju. Jak co roku udało nam się zaprosić najlepsze polskie zespoły, międzynarodowych arbitrów, wybitnych znawców sportu, sympatyków drużyn oraz miłośników koni. O międzynarodowym znaczeniu naszego turnieju niewątpliwie świadczy fakt, że sędzią głównym był Tony Keyte, jeden z siedmiu najlepszych na świecie arbitrów polo. Gościem specjalnym Ivy Polo Cup był Jan-Erik Franck, światowej sławy komentator tego sportu. Towarzyszył mu Dariusz Urbanowicz, sprawozdawca meczów Legii Warszawa. Ten niezwykły duet sprawił, że pozytywne emocje, które towarzyszyły zawodnikom, stały się udziałem wszystkich zgromadzonych gości.

W tym roku do rywalizacji o miano najlepszej stanęły cztery drużyny: Sowiniec Polo Club, Warsaw Polo Club, Jack & Friends oraz Ivy Polo Club. W pasjonującej, równej walce zwycięzcami zostali: Piotr Rogowski, Krzysztof Gajdamowicz, Patricio Elgarrista oraz Simon Crotto – gracze Ivy Polo Club. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Santiago Oubina z Warsaw Polo Club, a nagrodę w kategorii najlepszy koń turnieju uzyskała Coca-Cola – klacz należąca do Krzysztofa Gajdamowicza.

Dzień pełen wrażeń zakończyło wieczorne przyjęcie, podczas którego przeprowadziliśmy aukcję charytatywną. Przedmiotem licytacji był obraz Jimeny Sundblad – artystki, która poprzez malarstwo wyraża swoją fascynację szlachetną urodą koni. Dochód uzyskany ze sprzedaży obrazu zasilił konto "Fundacji Ronalda McDonalda."


IVY POLO CUP 2016

Ivy Polo Cup 2016

W tym roku odbyła się kolejna edycja turnieju Ivy Polo Cup – Międzynarodowych Mistrzostw Polski. W rywalizacji udział wzięły cztery drużyny: Ivy Polo Club, Sowiniec Polo Club, Warsaw Polo Club oraz Jack & Friends.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w finałowym meczu zwyciężyła drużyna Ivy Polo Club! Drugie miejsce przypadło Warsaw Polo Club, trzecie Sowiniec Polo Club, a czwarte Jack & Friends.

Szczegółowa relacja z wydarzenia już wkrótce!


LIPCOWY TURNIEJ

Lipcowy turniej Summer Ivy Cup był rozgrzewką przed Międzynarodowymi Mistrzostwami Polski Ivy Polo Cup, organizowanymi przez nas w sierpniu.

Najlepszą drużyną podczas lipcowego turnieju okazał się Sowiniec Polo Club, a drugie miejsce zajął Ivy Polo Club, zdobywając 4 punkty. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i dobry sparing przed najważniejszym dla nas sierpniowym turniejem "Ivy Polo Cup 2016."


IVY SUMMER CUP 2016

MISTRZOSTWA POLSKI W POLO 2015

W przedostatni wrześniowy weekend na boisku naszego klubu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w Polo. Mistrzostwa, będące swoistym podsumowaniem sezonu sportowego wygrała drużyna z Sowińca zdobywając łącznie 12 punktów i wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce wywalczyła Buksza Polo Club , a zawodnicy z Ivy Polo Club w składzie Piotr Rogowski, Patricio Elgarrista, Krzysztof Gajdamowicz i Jerzy Czetwertyński zdobyli trzecie miejsce. Dopisała nam wspaniała publiczność, która zgotowała szalony doping w miłej atmosferze, a piękna pogoda i słoneczne, bezchmurne niebo tylko dopełniło sielankową atmosferę.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i gratulujemy postępów, ponieważ faktycznie wszystkie mecze rozgrywane były na wysokim poziomie sportowym. Dziękujemy osobom zaangażowanym w promocję polo, gdyż jest to jeden z najstarszych rodzajów sportu konnego - wspaniale jest kontynuować dobre tradycje.

Sezon letni tym samym został w naszym klubie zamknięty. Czas jesienno- zimowy wykorzystamy na pracę nad przygotowaniem przyszłorocznych rozgrywek na które już dziś serdecznie zapraszamy. Szczegóły będą podawane na naszej stronie.

Osoby chętne do spróbowania sił w tej dziedzinie sportu zapraszam do kontaktu.


Mistrzostwa Polski w Polo

IVY POLO CUP 2015

Turniej IVY POLO CUP rozgrywaliśmy przy bardzo wysokich temperaturach, w pełnym słońcu, przy bezchmurnym niebie i bezwietrznej pogodzie.

Warunki atmosferyczne były bardzo zbliżone do tych, w jakich zawodnicy ligi argentyńskiej rozgrywają mecze w Palermo. Dla nich to codzienność. Kolejny turniej i kolejne zwycięstwo klubu z Sowińca. Najlepszym zawodnikiem został Pan Marcin Świtalski, najbardziej żywiołowo grającym zawodnikiem była Pani Marta Mirka z Warsaw Polo Club, natomiast najlepszym koniem został Mani, którym opiekuje się Mariano z Ivy Polo Club. Muzyczną oprawą eventu był Nick Sinckler, który śpiewając największe hity porwał publiczność do wspólnego tańca oraz... śpiewu. Dziękuję licznie przybyłym gościom za sympatyczny wieczór i sportowe emocje podczas meczu.


ivy_cup_2015

IVY SUMMER CUP 2015

Przy bardzo wietrznej lipcowej pogodzie rozegrany został turniej Ivy Summer Cup. Zwycięską drużyną został Sowiniec Polo Club. Nasz klub zdobył podiumowe trzecie miejsce. Wszystkim graczom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy publiczności za dopingowanie, która motywuje nas do coraz lepszych wyników...


ivy_cup_2015

IVY POLO CUP 2013

W dniach 8-10 sierpnia 2013 roku odbył się pierwszy turniej IVY POLO CUP.
Był spotkaniem nie tylko zawodników, ale także miłośników tego pięknego sportu, naszych przyjaciół i ich rodzin.


ivy_cup_2014